Група "Дослідники"

Група "Розумники"

 

Розвиваюче заняття від 1 до 4 років

Понеділок:  9:00 до 11:30 години

Четвер:  9.00 до 11.30  години

Ціна: 

1 сезон, 12 тижнів - $275.00

1 заняття - $30.00

Обов'язкова присутність на занятті опікуна дитини.​

Протягом всього заняття відбувається постійна зміна діяльності. Завдяки цьому дітки зберігають живий інтерес до уроку, не втомлюються і завжди йдуть в хорошому настрої.

Особлива увага приділяється розвитку мовлення, логічного мислення, вчимо кольори, геометричні фігури, поняття «більше-менше», частина і ціле і т. д.

Музична та творча частина  є важливою складовою розвиваючих завдань, що сприяє розвитку музичних здібностей .

На заняттях діти також вчаться спілкуватися зі своїми однолітками, набувають навичок роботи в колективі. Перебування малюків на таких заняттях добре адаптує їх до вступу незабаром в дитячий садок, школу.

І ще один важливий момент. Присутність на заняттях мами або іншої близької людини, яка бачить програму, за якою займається малюк,  дає Вам можливість закріплювати пройдене на занятті у Вашому повсякденному житті (під час прогулянок, під час їжі або купання). Тоді результат буде вдвічі відмінним.

 

Підготовка до школи від 3 до 4 років

Понеділок: 12.00 до 14.30 години

Середа:   9:00 до 11:30 години

           

Ціна:

1 сезон , 12 тижнів- $275.00

1 заняття - $30.00 

                

Обов'язкова присутність на занятті опікуна дитини.

​     

 Це комплексне заняття, що включають в себе рухливі музичні ігри, вільні танці, прослуховування різноманітної музики, звуконаслідування та гру  на шумових музичних інструментах.

Також заняття включає вправи на розвиток дрідної моторики, уваги, пам'яті, логічного мистення та артикуляційна гімнастика.

Казкотерапія - розвиває творче мислення та фантазію у дітей

(у батьків),зміцнює контакт з дітьми через цікаву спільну діяльність.

Період 3-4 років - це найкращий вік для нових відкриттів, адже дитина щодня хоче бачити і пізнавати щось нове. Тому обов'язком батьків є дати їй такі емоції, забезпечити базу для повноцінного розвитку і самовираження. Якщо робити все правильно, дитина отримає розвиток самостійності, інтелекту і усвідомленості. Добре розвинута дитина в майбутньому краще вчиться в школі, легко знаходить спільну мову з іншими дітьми, має різнобічні захоплення. Головне - не втратити час, займатися з дитиною регулярно. А перші результати не змусять себе довго чекати. 

Зв'яжіться з нами

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon

Імеїл: smartkidsukr@gmail.com

Телефон: (647) 284-3454