top of page

Програми:

58.jpg

Мама і Я 

Програма для дітей віком від 1 до 2 років.

Протягом всього заняття відбувається постійна зміна діяльності. Завдяки цьому дітки зберігають живий інтерес до уроку, не втомлюються і завжди йдуть у хорошому настрої.

Особлива увага приділяється розвитку мовлення, логічного мислення, вчимо кольори, геометричні фігури, поняття «більше-менше», «частина і ціле» і т. д.

Музична частина є важливою складовою завдань, що сприяє розвитку музичних здібностей.

На заняттях діти також вчаться спілкуватися зі своїми однолітками, набувають навичок роботи в колективі. Перебування малюків на таких заняттях добре адаптує їх до вступу незабаром у дитячий садок, школу.

І ще один важливий момент. Присутність на заняттях мами або іншої близької людини, котра бачить програму, за якою займається малюк,  дає Вам можливість закріплювати пройдене на занятті у Вашому повсякденному житті (під час прогулянок, під час їжі або купання). Тоді результат буде вдвічі кращим.

 
 

 

Чомучки

 

Програма для дітей віком від 2 до 3 років.

Заняття проходять у такому форматі, щоб діти, не стомлюючись, могли гармонійно розвиватися, знайомитися з навколишнім світом. Програма включає рухливі музичні ігри, забавлянки, вправи на розвиток дрібної моторики, уваги, пам'яті, логічного мислення.
Період 2-4 років - це найкращий вік для нових відкриттів, адже дитина щодня хоче бачити і пізнавати щось нове. Тому обов'язком батьків є дати їй такі емоції, забезпечити базу для повноцінного розвитку і самовираження. Якщо робити все правильно, у дитини розвинеться самостійність, інтелект і усвідомленість. Добре розвинута дитина в майбутньому краще вчиться в школі, легко знаходить спільну мову з іншими дітьми, має різнобічні захоплення. Головне - не втратити час, займатися з дитиною регулярно. А перші результати не змусять себе довго чекати. 

 

 
 
158.jpg
DSC_0573.jpg

Дослідники

Програма для дітей віком від 3 до 4 років.


Найважливіше завдання, яке ми ставимо перед собою - це прищеплювати дитині любов до процесу навчання.
На занятті - дитина пізнає навколишній світ, знайомиться з новими поняттями, явищами, предметами, розширює свій словниковий запас, набуває всіх необхідних навичок для успішного навчання в школі, а також, що є не менш важливим, - набуває досвіду соціального спілкування з однолітками, адаптації у колективі.
У програмі: розвиток мовлення, артикуляційна гімнастика, розвиток дрібної моторики,  пальчикова гімнастика, розвиток пам’яті, логіки, мислення, творчі завдання тощо.
Розвиток повиннен бути всебічним і комплексним.  Саме тому на занятті ми намагаємося приділити увагу всім особистісним, творчим, інтелектуальним і фізичним здібностям наших маленьких відвідувачів.
Найкращий результат занять - коли малюк хоче прийти на них іще раз.

 

Соловейки

Програма для дітей віком від 2 до 4 років.

Українська пісення культура - одне з найцінніших духовних надбань народу за всю історію. Традиції сформували духовну матрицю українців, яку нам, сучасникам, слід вивчити та передати своїм нащадкам.
Музика, особливо співи, поліпшують мову дітей. Співаючи, діти протяжно вимовляють слова, що формує чітку вимову, сприяє правильному засвоєнню слів. Крім того, слова в пісні підпорядковані певному ритму, що також допомагає вимові важких звуків і складів.
Дякуємо Вам, що переймаєтеся духовними потребами Ваших дітей та прагнете продовження  української культурної традиції! 
 

 

 
DSC_0644.jpg
bottom of page