top of page

Програми:

58.jpg

Мама і Я 

 

Програма для дітей віком від 1 до 2 років.

Протягом всього заняття відбувається постійна зміна діяльності. Завдяки цьому дітки зберігають живий інтерес до уроку, не втомлюються і завжди йдуть у хорошому настрої.

Особлива увага приділяється розвитку мовлення, логічного мислення, вчимо кольори, геометричні фігури, поняття «більше-менше», «частина і ціле» і т. д.

Музична частина є важливою складовою завдань, що сприяє розвитку музичних здібностей.

На заняттях діти також вчаться спілкуватися зі своїми однолітками, набувають навичок роботи в колективі. Перебування малюків на таких заняттях добре адаптує їх до вступу незабаром у дитячий садок, школу.

І ще один важливий момент. Присутність на заняттях мами або іншої близької людини, котра бачить програму, за якою займається малюк,  дає Вам можливість закріплювати пройдене на занятті у Вашому повсякденному житті (під час прогулянок, під час їжі або купання). Тоді результат буде вдвічі кращим.

 

 

Дослідники

 

Програма для дітей віком від 2 до 4 років.

Заняття проходять у такому форматі, щоб діти, не стомлюючись, могли гармонійно розвиватися, знайомитися з навколишнім світом. Програма включає рухливі музичні ігри, забавлянки, вправи на розвиток дрібної моторики, уваги, пам'яті, логічного мислення.
Період 2-4 років - це найкращий вік для нових відкриттів, адже дитина щодня хоче бачити і пізнавати щось нове. Тому обов'язком батьків є дати їй такі емоції, забезпечити базу для повноцінного розвитку і самовираження. Якщо робити все правильно, у дитини розвинеться самостійність, інтелект і усвідомленість. Добре розвинута дитина в майбутньому краще вчиться в школі, легко знаходить спільну мову з іншими дітьми, має різнобічні захоплення. Головне - не втратити час, займатися з дитиною регулярно. А перші результати не змусять себе довго чекати. 

158.jpg
DSC_0573.jpg

Підготовка до школи

Програма для дітей віком від 3 до 4 років.


Найважливіше завдання, яке ми ставимо перед собою - це прищеплювати дитині любов до процесу навчання.
На занятті - дитина пізнає навколишній світ, знайомиться з новими поняттями, явищами, предметами, розширює свій словниковий запас, набуває всіх необхідних навичок для успішного навчання в школі, а також, що є не менш важливим, - набуває досвіду соціального спілкування з однолітками, адаптації у колективі.
У програмі: розвиток мовлення, артикуляційна гімнастика, розвиток дрібної моторики,  пальчикова гімнастика, розвиток пам’яті, логіки, мислення, творчі завдання тощо.
Розвиток повиннен бути всебічним і комплексним.  Саме тому на занятті ми намагаємося приділити увагу всім особистісним, творчим
, інтелектуальним і фізичним здібностям наших маленьких відвідувачів.
Найкращий результат занять - коли малюк хоче прийти на них іще раз.

istockphoto-480101365-1024x1024.jpg

Танці для найменших

"Перші кроки"

 

Програма для дітей віком від 3 до 4 років.

Заняття танцями дають можливість малюкам долучитися до дивовижного світу хореографії і відчути насолоду світом гармонії. Вплив танців для дітей на їхнє здоров'я переоцінити важко.

Танці для дітей - найбільш оптимальний стимулятор, що сприяє розкриттю здібностей і талантів. Творчий вид діяльності передбачає певні фізичні навантаження. Такі необхідні для розвитку моторики, формування стрункої постави, зміцнення м’язів і систем внутрішніх органів. Завдяки мистецтву танцю, у малюка розвиваються:
•    відчуття ритму;
•    музичний слух;
•    естетичні погляди;
•    вольові та особистісні якості.

bottom of page