Програми:

58.jpg

Розумники

Програма для дітей віком від 1 до 2 років.

Протягом всього заняття відбувається постійна зміна діяльності. Завдяки цьому дітки зберігають живий інтерес до уроку, не втомлюються і завжди йдуть у хорошому настрої.

Особлива увага приділяється розвитку мовлення, логічного мислення, вчимо кольори, геометричні фігури, поняття «більше-менше», «частина і ціле» і т. д.

Музична частина є важливою складовою завдань, що сприяє розвитку музичних здібностей.

На заняттях діти також вчаться спілкуватися зі своїми однолітками, набувають навичок роботи в колективі. Перебування малюків на таких заняттях добре адаптує їх до вступу незабаром у дитячий садок, школу.

І ще один важливий момент. Присутність на заняттях мами або іншої близької людини, котра бачить програму, за якою займається малюк,  дає Вам можливість закріплювати пройдене на занятті у Вашому повсякденному житті (під час прогулянок, під час їжі або купання). Тоді результат буде вдвічі кращим.

 
 

 

Чомучки

 

Програма для дітей віком від 2 до 3 років.

Заняття проходять у такому форматі, щоб діти, не стомлюючись, могли гармонійно розвиватися, знайомитися з навколишнім світом. Програма включає рухливі музичні ігри, забавлянки, вправи на розвиток дрібної моторики, уваги, пам'яті, логічного мислення.
Період 2-4 років - це найкращий вік для нових відкриттів, адже дитина щодня хоче бачити і пізнавати щось нове. Тому обов'язком батьків є дати їй такі емоції, забезпечити базу для повноцінного розвитку і самовираження. Якщо робити все правильно, у дитини розвинеться самостійність, інтелект і усвідомленість. Добре розвинута дитина в майбутньому краще вчиться в школі, легко знаходить спільну мову з іншими дітьми, має різнобічні захоплення. Головне - не втратити час, займатися з дитиною регулярно. А перші результати не змусять себе довго чекати. 

 

 
 
158.jpg
DSC_0573.jpg

Дослідники

Програма для дітей віком від 3 до 4 років.


Найважливіше завдання, яке ми ставимо перед собою - це прищеплювати дитині любов до процесу навчання.
На занятті - дитина пізнає навколишній світ, знайомиться з новими поняттями, явищами, предметами, розширює свій словниковий запас, набуває всіх необхідних навичок для успішного навчання в школі, а також, що є не менш важливим, - набуває досвіду соціального спілкування з однолітками, адаптації у колективі.
У програмі: розвиток мовлення, артикуляційна гімнастика, розвиток дрібної моторики,  пальчикова гімнастика, розвиток пам’яті, логіки, мислення, творчі завдання тощо.
Розвиток повиннен бути всебічним і комплексним.  Саме тому на занятті ми намагаємося приділити увагу всім особистісним, творчим, інтелектуальним і фізичним здібностям наших маленьких відвідувачів.
Найкращий результат занять - коли малюк хоче прийти на них іще раз.

 

Соловейки

Програма для дітей віком від 2 до 4 років.

Українська пісення культура - одне з найцінніших духовних надбань народу за всю історію. Традиції сформували духовну матрицю українців, яку нам, сучасникам, слід вивчити та передати своїм нащадкам. Це суть нашої ментальності. 
У цій програмі ми використовуємо автентичний український фольклор, зібраний Марією Пилипчак по крупинках в експедиціях на території всієї України.
Ми усвідомлюємо, що світ дитини повинен бути духовно чистим, а зробити його таким можна лише завдяки багатій і гармонійній українській пісенній спадщині. 
Наше завдання - виховати дитячу душу, яка в майбутньому стане татком або мамою і буде впливати на цей світ. 
Музика, особливо співи, поліпшують мову дітей. Співаючи, діти протяжно вимовляють слова, що формує чітку вимову, сприяє правильному засвоєнню слів. Крім того, слова в пісні підпорядковані певному ритму, що також допомагає вимові важких звуків і складів.
Дякуємо Вам, що переймаєтеся духовними потребами Ваших дітей та прагнете продовження  української культурної традиції! 
 

 

 
DSC_0644.jpg